Gunshine'a büyük yatırım

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 17.02.2011 - 10:51
Devlerin bu oyuna güveni yüksek gibi
Atari ve Sony firmalarının eski yöneticisi Phil Harrison, Finlandiyalı bir geliştirici firmanın yaptığı tarayıcı tabanlı co-op RPG oyunu Gunshine'a yatırım yaptığını duyurdu.

Supercell adlı bir firma tarafından geliştirilen oyun Harrison, David Gardner, David Lau-kee ve Paul Heydon tarafından kurulan Londra Yatırım Ortakları'nın ilk yatırımı seçildi.

Bugün sadece belli kişilere davetiye ile gönderilecek kapalı bir betası yayınlanacak olan oyun için genel açıklama "Syndicate ve Diablo'nun Facebook ve Twitter üzerinde harmanlanmış güzel bir hali" şeklinde.

Oyuncuların tank, damager ve healer sınıfları oluşturabiliyorlar. Oyunun sitesine buradan bakabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gunshine'a büyük yatırım

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×