GunZ 2: The Second Duel resmileşiyor

GunZ 2: The Second Duel resmileşiyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 20.06.2013 - 10:11
O silahlar çıktı mı patlamadan girmez
ProSiebenSat.1 Games, GunZ 2: The Second Duel’in resmi duyurusunu bugün Avrupa için gerçekleştiriyor. Koreli MAIET Entertainment tarafından geliştirilen bu üçüncü şahıs aksiyon oyunu, 2013'ün son çeyreğinde PC'de oynanabilecek. Başarılı aksiyon oyunu GunZ: The Duel'ın devamı niteliğindeki bu oyun, bir önceki oyunun en başarılı mekanikleri üzerine inşa edildi. Çağdaş bir oyun deneyimi ve mükemmel görsellerin oluşturulabilmesi için birçok yenilik ve yepyeni bir grafik motoru geliştirildi.

GunZ 2: The Second Duel: savaş ve akrobasi
Petrol yerine değerli bir kaynak olan Optimite uğruna Soğuk Savaş'ın yaşandığı bir dünyada, Axium İmparatorluğu ve Travia Cumhuriyeti bitmek tükenmek bilmeyen bir silahlanma yarışının içine girdi. En değerli kaynakları ise insanüstü güçlere sahip olmak için vücutlarına Optimite zerk eden ve kötü şöhretli paralı askerlere dönüşen oyuncular. Aksiyon dolu savaşlarda bu oyuncular, duvarlar arasından kolaylıkla koşabiliyor, akıl almaz yüksekliklere zıplayabiliyor, çarpışma sırasında inanılmaz akrobatik hareketler yapabiliyor ve geçtikleri yerleri yakıp yıkıyor.

Tüm göz alıcı yanlarıyla bir MMTPS aksiyon oyunu
Az sayıdaki bir grup oyuncu bile, genişçe oluşturulmuş arenaları, akıbeti belli olmayan savaş meydanlarına dönüştürebilir. GunZ 2: The Second Duel savaşçıları çok sayıda ateşli silah ve kesici aletin yanı sıra, yüksek hızlı PvP savaşları ve ortaklaşa seferler için birçok muhteşem geliştirmeyi de kullanabilecek. GunZ 2: The Second Duel oyununun lansman sürümünde, her birinin kendine has yetenekleri olan üç karakter sınıfı yer alacak. Shield Trooper biraz yavaş olabilir, ancak kurşun geçirmez kalkanı onu ağır zırhlı bir savaşçı yapıyor. Gunslinger ise, havaya kurşun ve patlayıcı yağdıran bir ateşli silah uzmanı. Silent Avenger, düşmanlarını pusuda bekleyip bir kılıç veya keskin nişancı silahıyla öldüren sessiz bir katil. GunZ 2: The Second Duel'in oyuncuları tek bir avatara takılı kalmak zorunda değil. Sırasıyla yapılacak güncellemelerle sayısı sürekli artacak olan farklı karakter sınıflarının her birinde uzmanlaşabilirler.

ProSiebenSat.1 Games'ten GunZ 2: The Second Duel'in Ürün Müdürü Christian Schönlein, "GunZ 2: The Second Duel oyununu daha ilk gördüğümde vuruldum" diyor ve ardından "GunZ 2 sizlere, diğer aksiyon oyunlarında eksik olan o 'son bir karşılaşma daha yapayım, ondan sonra tamam' hissini yaşamanızı sağlıyor." diye ekliyor.

GunZ 2: The Second Duel resmileşiyor
Yeni nesle özel üçüncü şahıs aksiyon oyunu
GunZ serisinin ilki 2004 yılında geliştirildi ve yenilikçi oyun deneyimi sayesinde tüm dünyadaki üçüncü şahıs online aksiyon oyun türünün öncüsü haline geldi. Devam oyunu GunZ 2: The Second Duel için Güney Koreli oyun geliştiricisi MAIET Entertainment, çok mütevazı bir donanım kullanmasına rağmen etkileyici gerçek zamanlı fiziksel efektleri ve büyüleyici grafikler oluşturmak üzere optimize edilmiş RealSpace 3.0 motorunu geliştirdi. Geliştirilmiş denetimler, hem sıradan oyuncular hem de profesyonel klan oyuncuları düşünülerek hazırlandı. Ayrıca, modern eşleştirme sistemi ile aynı deneyim seviyesindeki oyuncuların birbirleriyle karşılaşması sağlanarak, dengeli bir oyun oynanması garanti altına alınmış oldu.

Özellikler:

-Tüm fizik kurallarını hiçe sayan Muhteşem Duvar Aksiyonu
-Benzersiz yeteneklere ve sayısız özelleştirme seçeneğine sahip üç farklı karakter sınıfı
-Tek bir oyun tarzı için on farklı silah türü
-Son teknoloji RealSpace 2.0 motoru sayesinde en düşük sistem konfigürasyonunda bile nefes kesici grafikler
-Oyun içi mağazasına sahip olan, ücretsiz oynanan bir oyun

Gunz 2: The Second Duel 2013'ün son çeyreğinde yayımlanacak ve PC üzerinden ücretsiz olarak oynanabilecek.

- Basın bülteni
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 21:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×