Gwent'in iOS sürümü için çıkış tarihi açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.09.2019 - 14:15
Oyunu mobil platforma bekleyenlere güzel haber

The Witcher 3'ten fırlayarak kendi oyununa kavuşan Gwent için sevindirici haber geldi. Oyunun yapımcısı olan CD Projekt Red, yaptığı açıklama ile birlikte Gwent'in iOS sürümü için çıkış tarihini duyurdu. 

Gwent'in iOS sürümü 29 Ekim'de çıkacak

Firma resmi Twitter adresinden yaptığı açıklama ile Gwent: The Witcher Card Game'in 29 Ekim'de çıkacağını duyurdu. bedava olarak yayınlanacak olan oyunu şimdiden ön sipariş olarak ekleyebilir ve çıktığı gibi telefonunuzun oyunu indirmesini sağlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz mart ayında Gwent'in mobil sürümü duyurulmuştu. Oyunun PC sürümü ile aynı özelliklere sahip olacağı fakat mobil kullanıma göre arayüzün elden geçirileceği de açıklanmıştı. Yani bir nevi hearthstone'da olduğu gibi dokunmatik ekranlara uygun bir arayüz ile karşılaşacağız. Ayrıca yine benzer oyunlarda olduğu gibi mobil sürüm ve PC sürümü arasında bağlantı ve uyum da olacak. Konsol sürümüyle böyle bir paylaşımın olmayacağı da belirtilmiş. Ayrıca oyunun Android versiyonu için henüz bir açıklama gelmiş değil.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 18:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gwent'in iOS sürümü için çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×