Hack'n'Slay MMO Mythos Testi bu ay!

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 18.12.2010 - 09:34
Siz de beta testine katılabilirsiniz

Gitgide yaklaşan Mythos Kapalı Beta’da oyun şu anda “Family & Friends“ (Aile & Arkadaşlar) sürecinde. Bu süreçte Frogster sunucularını imtihan ediyor: 28 Aralık’ta ilk defa binlerce oyuncu stres testi kapsamında oyun dünyasını fethedebilir ve hatta böylece sunucuları bile dize getirebilir. Saat 11:00’de başlayacak olan “Sürü Avı”na oyuncular dalgalar halinde stres testine katılabilecekler.

26. Aralık tarihine kadar https://www.mythos-europe.com/tr/mmo sayfasında hesap açan herkesin katılım şansı mevcuttur. Bu, Kapalı Beta Anahtarı sahibi tüm Fanlar için de geçerlidir. Resmi sayfada Kapalı Beta’ya kayıt olanlar ise otomatik olarak seçim prosedürüne dahildir ve tekrar kayıt olmalarına gerek yoktur. Tüm adaylar Stres Testi öncesinde e-posta ile katılım ve hangi dalgaya dahil olacaklarına dair bilgilendirileceklerdir.

Stres Testine dair daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz www.mythos-europe.de.

Geçen hafta yayımlanan bir fragman ise, yaklaşan beta sürecine bir ön hazırlık niteliğinde.

https://www.mythos-europe.com/de/videos,id31,beta_incoming.html

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hack'n'Slay MMO Mythos Testi bu ay!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×