Half Life 2: Episode 1 başlı başına

Half Life 2: Episode 1 başlı başına

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Half Life 2: Episode 1 başlı başına
Valve'dan Doug Lombardi'nin yaptığı açıklamaya göre, Half-Life 2 için hazırlanan expansion, Episode One, çalışmak için Half-Life 2'nin kendisine ihtiyaç duymayacak.

Uzunluğunun 4-6 saat arasında olacağı belirtiliyor, ayrıca serinin Episode şeklinde ilerleyecek olması da, Half-Life 2 çıkmadan önce tasarlanmış. Half-Life 2: Episode 1, 24 Nisan'dan itibaren Steam üzerinden yayınlanacak.

En çok merak edilen; yeni silahlar ya da yaratıkları olup olmayacağı konusunda herhangi bir yorum yapamıyoruz. Ancak, Citadel’in uzay ile bağlantıya gireceği söylentilerinden de yola çıkarsak, bir şeylerin ters gideceği muhtemel gözüküyor. Buna paralel olarak da, karşımıza bize kafa tutacak yeni yaratıklar da çıkacaktır. Biz City 17’den kaçmaya çalıştıkça, bizi engellemek isteyen bol Combine askeri ve yaratık olma ihtimali yüksek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 21:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×