Half Life 2 için yeni haberler

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Half Life 2 için yeni haberler
Piyasaya çıkıp çıkmayacağı hala belli olmayan Half Life 2 için bazı bilgiler sızmaya devam ediyor. En son, oyunun yapımına tüm hızıyla devam edildiği ve hatta eylül sonlarında piyasaya sürüleceği iddia edildi. Ayrıca oyunun senaryosu ve eklenen bazı yeni karakterler hakkında bilgiler bile veriliyor. Buna göre ilk oyunda yönettiğimiz Gordon Freeman’ ı yönetmeye devam ediyoruz. Kahramanımız gözlerini gelecekte açıyor ve neler olup bittiğini araştırmaya başlıyor. Half Life 2’ de, ilk oyunda annesi öldürülen Alyx ve bize bazı yardımları dokunan güvenlik görevlisi Barney’ de olacakmış. Tüm bunlara bakarak diyebiliriz ki, Sierra’ dan herhangi bir açıklama yapılmamasına rağmen, anlaşılan Half Life 2’ nin yapımı sürüyor. Kesin sonucu ise mayısta yapılacak yeni E3 fuarında göreceğiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 23:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Half Life 2 için yeni haberler

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×