Half Life 2'nin ekibinden bir yıldız kaydı

Half Life 2'nin ekibinden bir yıldız kaydı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 27.12.2017 - 16:39
Valve ailesi yavaş yavaş küçülmeye başladı...
Birkaç ay önce Epistle 3'ün yayınlanması ile Valve'in sıkı hayranları, yeni bir Half Life oyununa sahip olmayacaklarından dolayı bir hayli üzülmüştü. Şu sıralar kart oyunu geliştirmekte olan Valve ise eski oyunlarına destek vermeyi azaltmış gibi görünüyor. Son alınan bilgilere göre, Half Life evrenindeki Father Grigori ve Left 4 Dead evrenindeki Bill'in ses aktörü Jim French yaşamını yitirdi.

Jim French'i ilk olarak Half Life 2'de tanıdık

Gür sesi ile Father Grigori adlı karaktere tam olarak uyan Jim French, sadece tek oyunda değil, aynı zamanda Left 4 Dead'de ünlü olan Bill adlı asker karakterini de seslendiriyordu. Anlaşılacağı üzere ne kadar yan karakterler olsa da, Jim'in seslendirdiği kişilikler sürekli akılda kalıcı oluyordu. Jim French gibi Valve'in seslendirme ailesinde birkaç önemli isim bulunuyor. Half Life 2'deki halkın sesi olan John Patrick Lowrie, aynı zamanda Team Fortress 2'deki Sniper'ın ses aktörü. Bu durum, GLaDOS'u seslendiren Ellen McLain için de geçerli, kendisi Half Life evrenindeki Overwatch kulesini seslendiriyor.

Jim'in ölümü ile, belki de gelecek zamanlardaki önemli rollerin de sonunu getirmiş olabilir. Fakat yine de bize harika sesiyle muhteşem karakterler yarattığı için ona minettarız. Huzur içinde yat Jim...

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 21:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2019 17:45
Huzur içinde yat William Bill overbeck ;(
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.12.2017 11:13
ne diyebilirimki.. kabuslar içinde uyan gabe
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2017 04:39
Başkaları da ölmeden oyunu yapıp tarihte güzel bir iz bıraksanız hem kendiniz hem de oyun dünyası için nasıl olur Valve ? Bu arada Left 4 Dead'teki Bill'in suratıyla suratları neredeyse aynı şimdi farkettim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×