Half-Life 2'ye uyarlanan mod, oyunu resmen değiştiriyor

Half-Life 2'ye uyarlanan mod, oyunu resmen değiştiriyor

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 14.08.2017 - 13:16
Cinematic Mod: Awakening ile Half-Life 2, farklı bir oyuna dönüşüyor.
Daha önce FakeFactory, Half Life üzerinde sinematik modlar geliştirmişti. Modun gelişmesini isteyen NarvenHölle-Team adlı mod yapımcıları, FakeFactory'den izin alarak modun ikinci versiyonu üzerinde çalışmaya başladı. Cinematic Mod: Awakening, 2013'te yayınlanan Cinematic Mod'un ana kodlarını ve çekirdeğini kullanarak oyuna yeni bir görünüm eklerken, yeni bölümleri de bize sunuyor.

İşin garip tarafı ise NarvenHölle-Team, çoktan mod adına bir demo yayınlamış bulunmakta. Herkese açık olan bu demoya buradan, ModDB sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.. Fakat önceden belirtlim, bu demo, üzerinde çalışılan modun son versiyonu değil, yani mod üzerinde daha yapılacak bir sürü değişiklikler bulunuyor.

CMA \ Cinematic mod: Awakening - Demo - Mod DB


Modla alakalı bir kaç yeni oyun içi görüntü ekleyen NarvenHölle-Team, modu gösteren bir video da yayınlamış bulunmakta. Ayriyetten notlar arasında modu çalıştırabilecek sistem gereksinimleri de bulunuyor. Önerilen bileşenler arasında Intel Core Duo 3.2GHz işlemci ve DirectX9/10/11 uyumlu 2GB ekran kartı gibi günümüzde bilgisayarımızı zorlayacak bileşenlerden oluşmuyor.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 22:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2017 14:34
Cinematic mod görsel yönden çok başarılı olmasına rağmen oynayışta ve bölüm tasarımlarımda yaptığı değişikliklerle can sıkmıştı zamanında. Umarım bu da aynı hataya düşmez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2017 14:33
Oyun Metro'ya dönmüş resmen.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×