Half-Life 3 çıkasıya kadar dünya yeniden doğar mı? (MK Anket)

Half-Life 3 çıkasıya kadar dünya yeniden doğar mı? (MK Anket)

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 8.07.2013 - 11:02
MK Okuru'na göre öncesinde neler olur
Geldik haftanın anket kısmına. Geçen hafta sizlere makara amaçlı bir anket hazırlayıp "Half-Life 3 piyasaya çıkana kadar dünyada ne olur?" diye sormuştuk. Elbette bu makara anket için bir sürü de makara cevap hazrıladık.

Hazırladığımız 10 cevaptan en çok oy alan %18'lik oran ile "Cizrespor şampiyonlar liginde finale çıkar" seçeneği olmuş. Açıkçası buna inanıldığı için mi, yoksa en fantastik seçenek bu olduğu için mi seçildi orası belli değil.

Half-Life 3 çıkasıya kadar dünya yeniden doğar mı? (MK Anket)
İkinci sırada ise %14 ile "İlk resmi uzaylı istilası gerçekleşir" seçeneği bulunuyor. Resmi kelimesini neden koyduğumuzu açıkçası biz de bilmiyoruz sanırız onaylı bir istila olması daha mantıklı olur. Üçüncü sırada ise "The Avengers ekibi emekliye ayrılır" seçeneği %12'lik oranla yer alıyor. Iron Man, Thor, Hulk gibi karakterlerin yaşlanıp "Benden paso beyler!" gibi bir cümle kurduklarını düşünebiliyor musunuz?

Sonuç olarak bu kadar abes cevaplarımız da olsa çoğunluğun Half-Life 3'ün daha epey bir süre çıkmayacağına dair inançları sağlam. Neyse biz sıradaki anketimize bakalım.
Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 02:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×