1/5

Half-Life 3 için ilk görüntüler geldi!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 2.04.2011 - 08:09
Sonunda merakla beklenen oyun yüzünü gösterdi!
Bu haber 1 Nisan şakasıydı. Anlayışınız için teşekkür ederiz. - MK


Half-Life 2 piyasaya çıktığında büyük bir ilgi görmüş, hatta deyim yerinde ise oyun dünyasını şiddetli bir deprem ile sarsmıştı. Devam oyununun gelip gelmeyeceği tartışılırken Valve, herkesi ters köşeye yatırarak, oyunu dizi misali bölümlere ayırdı ve Episode 1 ve 2 piyasaya sürüldü.

Ardından yıllar geçti ve bir türlü Half-Life'tan haber çıkmadı. Ta ki bugüne kadar...

Sonunda Valve beklenen hamleyi yaptı ve Half-Life 2: Episode 3 yerine, yine herkesi ters köşeye yatırarak, Half-Life 3'ün ilk görüntülerini yayımladı.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×