Half-Life 3'ün achievement listesi bu mu?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 8.12.2011 - 11:20
Bu gerçek mi Gabe, söyle bize! Çabuk!
Ne zaman çıkar? Yapılıyor mu? Yapılacak, hayır vaz geçtiler, bekliyorlar, tişörtü göründü, pantolonu yırtıldı derken Half-Life 3 hala gizemini koruyor.

Çıkacak mı, çıkmayacak mı o bile tam olarak belli değil. Elbette genel kanı bir gün, bir şekilde çıkacağı yönünde ancak eğer öyle ise ne zaman?

İşte bu cumartesi bu soruya cevap verilebilir. Onun haricinde şimdi ise Half-Life 3 gerçekten var mı, yoksa bir şakdan mı ibaret sorusuna da yanıt verilebilir. Nitekim stickskills.com adlı bir sitede çıkan haber oldukça heyecan verici.

Sitenin okuycularından bir tanesi aşağıdaki ekran görüntüsünü yayımlamış. Evet görüğünüz şey doğru, bu Steam'in Half-Life Achievment'larını gösteren bir liste. Üstelik yanında yüzeler de mevcut, yani belli ki oyun epey bir oynanmış. Ancak resimdeki linke gittiğinizde maalesef hata ile karşılaşıyorsunuz. Belki resim bile gerçek değildir kim bilir ancak insanın yine de umut etmesi güzel birşey.

Bunu gördükten sonra iki gün sonraki VGA daha bir heyecanlı gelmeye başladı. 
Yorumlar 50
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 21:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Half-Life 3'ün achievement listesi bu mu?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×