Half-Life: Alyx Devrim Yaratacak Mı? - MERLİN'E SORUN #5

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 13.12.2019 - 17:09
Sizden gelen soruları yanıtladık

Merlin'e Sorun'un bu haftaki bölümünde sizden gelen soruları cevapladık. Facebook sayfamız üzerinden ve Merlin'in Kazanı Youtube kanalı üzerinden gelen sorularınızı yanıtladık. Merlin'e Sorun'un beşinci bölümüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

Half-Life: Alyx Devrim Yaratacak Mı? - MERLİN'E SORUN #5

Valve'dan beklenen duyuru geldi Half- Life Alyx duyuruldu. Pek çok oyuncu için Half-Life Alyx hayal krıklığı yaratmış olsa da sadece Half-Life adı geçen bir oyunun duyurulması yine de gündeme bomba gibi düşmeyi başardı. Valve uzun süredir yeni bir oyun geliştirmiyordu. Left4Dead 3 Half-Life 3, Portal 3, Half Life 2: Episode 3 Valve'dan en çok beklenen oyunlar arasında yer alıyor. Ancak Valve'un sprpiz duyurusu bu oyunlardan hiçbiri olmadı. VR cihazlar için Half-Life Alyx duyuruldu. Half-Life Alyx Vr gözlük satışlarını da arttırdı. Valve'ın yeni çıkan Sanal gerçeklik sistemi Valve Index satışları Half-Life Alyx duyurusu ile birlikte adeta patlama yaptı. Valve'dan gelen söylentilere bakılırsa ilk etapta PC'de çalışan Vr gözlüklere ve daha sonra Playstation vR için de çıkacak oyunun daha sonra VR olmadan oynanabilen bir sürümü daha yayınlanacak. 


Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2021 16:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2019 10:37
O kadar yanlış bir konunun üzerinden haber yapıyosunuzki şaka olarak bir kenara koyuyorum,şu devrim dediğniz haberi oyuna değilde yeni nesil konsollara yapsanız gayet normal bi durum olurdu işte donanım şöyle olsun grafikler çığır açsın fps tavan yapsın gibi çünkü güç olmadan oyun nası devrim olsun
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2019 09:47
Neden olmasın ki? Eğer bir oyun oynanış mekanikleriyle, konusuyla o zamana kadar yapılanlardan farklı bir iş ortaya koyduysa oyun dünyasında mihenk taşı olabilir, half life da öyledir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2019 23:42
Tövbe estağfurullah yaratmak Allah’a mahsustur ne kadar gavur bir site oldu burası
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2019 22:15
Vr kulanmadim kullanmam
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2019 18:48
Ps Vr aldım, yaklaşık 10 oyun var. Ama hiçbirini mide bulantısı yaşamadan oynayamıyorsun. Eğer ki dayanıp kusmazsan, belli süre sonra beyin duruma alışıyor ve ‘haaaaa’ deyip, bi sorun olmadığına karar veriyor. Sonrasın da oyundan soğumazsanız, bir ihtimal devrim yaratır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Half-Life: Alyx Devrim Yaratacak Mı? - MERLİN'E SORUN #5

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×