Half-Life: Alyx'in test görüntüleri paylaşıldı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 20.12.2019 - 10:09
30 Dakikalık videoda oynanış görüntüleri yer alıyor

Ünlü teknoloji kanalı Adam Savage's Tested Valve'ın yeni oyunu Half-Life Alyx'i test etti. 30 dakikalık videoda Half-Life: Alyx'in ham oynanış görüntüleri de yer alıyor. Oyunu test eden editörler Valve Index dışında HTC Vive gibi farklı sanal gerçeklik kasklarıyla da merakla beklenen oyunu test ediyor. Bu testler sonucunda sınıfı geçen sanal gerçeklik gözlüğü Vive Index oluyor. Parmak hareketlerini de algılayan Valve Index, Half Life: Alyx'te sınıfı geçen bir performans sergiliyor. Yayınlanan 30 dakikalık test videosuna aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz.

Half-Life: Alyx'in test görüntüleri paylaşıldı

Teknoloji editörleri oyun ile ilgili de bazı bilgiler paylaştı.  Oyun haritasında yer alan pek çok nesne tutulabiliyor, fırlatılabiliyor çoğu nesne kırılıyor. Bazı büyük nesneleri tek elle kaldırmak yeterli olmuyor. İki elinizi de kullandığında büyük nesneleri hareket ettirebiliyorsunuz. Bunun gibi fizik ve nesne ağırlıkları gibi mekaniklerin yer aldığı oyun editörlerin de oldukça hoşuna gitmiş. Half Life: Alyx sanal gerçeklik gözlükleri için geliştirildi. Oyunun 2020 Mart ayında çıkması planlanıyor.    

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 05:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2019 04:27
Half Life o kadar gecikti ve saçma bir dönüş yaptı ki; o eski prestijini ve ilgisini yitirdi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Half-Life: Alyx'in test görüntüleri paylaşıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×