Half-Life'ın filmini yalnızca Valve yapabilir

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.08.2010 - 10:48
Valve patronu Gabe Newell'dan PC Gamer'a açıklama
Valve'ın patronu Gabe Newell, olası bir Half-Life filmi hakkında konuştu.

Bilindiği gibi birçok oyunun filmi hazırlanmış ve neredeyse tamamı vasatı aşamayan performanslar göstermişti. Uzun süredir Half-Life'ın da filminin yapılması isteniyor, ama Valve'dan izin çıkmıyordu. Zira Valve, Half-Life'ın da diğer oyun filmleri gibi berbat olmasını istemiyor.

PC Gamer'a konuşan Gabe Newell, Half-Life'ın filmi yapılacaksa, bunu ancak Valve'ın yapabileceğini söyledi. Çünkü bir oyunun filmi hazırlanırken, o oyunu en iyi bilen kişilerin ekipte olması gerekir.

Newell: "Bir WoW oyuncusu olarak World of Warcraft filminin Blizzard tarafından yapılmasını isterim. Sam Raimi'nin de büyük hayranıyım, Evil Dead'in çıkışından bu yana, ama bence film işini Blizzard yapmalı" diyerek, oyun filmlerinde işin gerçek sahipleri tarafından üstlenilmesi gerektiğini belirtti.

Half-Life'ın filmini yalnızca Valve yapabilir
Yorumlar 31
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Half-Life'ın filmini yalnızca Valve yapabilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×