Half-Life'ın filmini yalnızca Valve yapabilir

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.08.2010 - 10:48
Valve patronu Gabe Newell'dan PC Gamer'a açıklama
Valve'ın patronu Gabe Newell, olası bir Half-Life filmi hakkında konuştu.

Bilindiği gibi birçok oyunun filmi hazırlanmış ve neredeyse tamamı vasatı aşamayan performanslar göstermişti. Uzun süredir Half-Life'ın da filminin yapılması isteniyor, ama Valve'dan izin çıkmıyordu. Zira Valve, Half-Life'ın da diğer oyun filmleri gibi berbat olmasını istemiyor.

PC Gamer'a konuşan Gabe Newell, Half-Life'ın filmi yapılacaksa, bunu ancak Valve'ın yapabileceğini söyledi. Çünkü bir oyunun filmi hazırlanırken, o oyunu en iyi bilen kişilerin ekipte olması gerekir.

Newell: "Bir WoW oyuncusu olarak World of Warcraft filminin Blizzard tarafından yapılmasını isterim. Sam Raimi'nin de büyük hayranıyım, Evil Dead'in çıkışından bu yana, ama bence film işini Blizzard yapmalı" diyerek, oyun filmlerinde işin gerçek sahipleri tarafından üstlenilmesi gerektiğini belirtti.

Half-Life'ın filmini yalnızca Valve yapabilir
Yorumlar 31
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 14:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Half-Life'ın filmini yalnızca Valve yapabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×