Halo 2'ye az kalmıştı ama...

Murat Oktay
Murat Oktay 3.06.2010 - 12:31
Halo 2'ye az kalmıştı ama...
Microsoft'un son dönemde piyasaya sunduğu en önemli oyunlardan biri olan Halo 2, bu ayın sonuna doğru çıkacaktı. Genelde erteleme haberlerine alışmış olan bizler için bu sefer farklı bir haber çıktı. Oyun beklenenden daha önce, engeç 9 Kasım'da piyasaya sunulmuş olacak.

Halo 2 birinci oyunun hikayesinin bittiği noktadan başlıyor. Master Chief, Halo’nun sırrını çözüp, devasa halkanın patlayışından son anda kaçmıştı. Kurtulan tek kişi olarak ele geçirdiği Covenant gemisi ile dünyaya geri dönmek üzere yola koyulmuştu. Ancak her nasıl olduysa düşman birlikleri dünyayı ele geçirmiş ve koloniler kurmaya başlamışlardır. Yeni savaş giysisini kirletmek ve dünyayı savunmak için kolları sıvayan Master Chief, kaçınılmaz olarak Dünya’nın tek kurtuluş umudu olacaktır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 10:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo 2'ye az kalmıştı ama...

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×