Halo 3 ve Gears of War 2'nin harita paketleri geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 14.07.2010 - 15:44
Halo 3 ve Gears of War 2'nin harita paketleri geliyor

       Microsoft, X360'a özel iki oyunu "Gears of War 2" ve "Halo 3" için hazırlanan ekstra içerik paketlerinin çıkış tarihlerini ve fiyatlarını duyurdu. "Gears of War 2" için hazırlanan ve 4 haritadan oluşan Snowblind Pack, 31 Mart'ta 800 MS puanı karşılığında satın alınabilecek. Bu paket; Grindyard, Under Hill, Courtyard ve "Gears of War'un" favorilerinden olan Fuel Depot haritasının karlı versiyonunu kapsıyor.

       Halo 3: Mythic Map Pack ise, 9 Nisan'da Halo severlerle buluşacak ve yine 800 MS puanı karşılığında satın alınabilecek. Bu paket de, Assembly, Orbital ve Sandbox isimli haritalardan oluşuyor.

KAYNAK
Halo 3 ve Gears of War 2'nin harita paketleri geliyor
videogamer.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo 3 ve Gears of War 2'nin harita paketleri geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×