Halo 4 yapımcısından içten itiraflar

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 28.11.2013 - 22:02
Böyle yapımcıya can kurban!
İster Sony, ister Microsoft, isterseniz de Nintendo hayranı oldun, Halo 4'ün tasarım direktörü Brad Welch'in Twitter'da bugün başlattığı sohbette söyledikleri sizin de hayranlığınızı kazanacak. Lafa Halo 4'ün kendisinin çok sevdiği "Quake tarzı" multi hissiyatına çok hizmet edemediğini itiraf ederek başlayan Welch, gelen cevapların çoğunu tek tek yanıtladı. Fakat pek çok eleştiri alan yapımcının aksine (öhm, Phil Fish, öhöhöhm) hepsini tek tek kabullendi ve geri bildirim olarak aldı. Halo 4'ün skill sistemi, DLC dağıtımı, haritaların ağırlığı derken en sonunda "En sonunda sorumluluk alan birini görmek güzel ama sanırım hepsi de sizin suçunuz değilmiş?" diyen bir tweete, "Bunu üzerimden atamam, pek çok son kararı ben verdim. Büyük oyunlar zor. Bir dahaki sefere daha iyi olacağız" cevabını verdi. Welch'e şapkamızı çıkartıyoruz, bu efendiliği bütün oyun yapımcılarında görmek istiyoruz. Teşekkürler içten cevaplar için Welch!

Halo 4 yapımcısından içten itiraflar
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 07:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo 4 yapımcısından içten itiraflar

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×