Halo 4'ten ne haber?

Emre Günen
Emre Günen 3.02.2011 - 09:44
Halo'nun yan görevleri bitti, yeni oyun ne zaman?
Yapımcı firma 343 Industries çalışanlarından Frank O’Connor, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda Halo oyununa değindi ve yan görevlerin tamamlandığını söyledi.

Bildiğiniz gibi Halo, üç ana oyun haricinde, ODST ve Reach olmak üzere iki farklı yan oyun ile devam etmiş, hayranlarının da "Halo 4 ne zaman çıkacak?" sorusunu sormaya itmişti. O’Connor'ın söylediğine göre, Halo ile ilgili tüm yan oyunlar son bulmuş. Halo evrenine dahil olacak bir oyun elbet yapılacağını, ancak bunun şimdiden adının konmasının yanlış olduğunu belirtti.

Halo 4'ten ne haber?
Esprili bir dille, "Çalışanlarımız, sabahtan akşama kadar Black Ops oynamıyor, yeni projeler üzerinde çalışıyor" diyen O’Connor, Halo deneyimini bir kademe yukarıya çıkaracak oyun ile hayranlarının karşına çıkaracaklarını da belirtti.

Hatırlarsanız, yapımcı firma geçtiğimiz aylarda yeni takım arkadaşlarını aradıklarını belirtmiş, yeni çalışanları ekibine katmıştı.

Kısacası Halo 4 büyük bir aksilik olmazsa yapılacak, ancak ne zaman çıkacağı hakkında şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo 4'ten ne haber?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×