Halo 6 bekleyen oyuncular için sevindirici bir haber geldi

Halo 6 bekleyen oyuncular için sevindirici bir haber geldi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 22.05.2018 - 11:15
Bu haber Halo 6 bekleyenleri sevindirdi

Geçtiğimiz hafta sonu yeni bir Halo oyununun duyuru haberini paylaşmıştık. Ancak bu yeni Halo duyurusu pek de oyuncuların beklediği Halo oyunu duyurusu değildi. Halo: Fireteam Raven Arcade adındaki oyun dev bir arcade makinesi oyunu olduğu için, Microsoft'tan Halo 6 bekleyen oyuncular hayal kırıklığına uğramıştı. Ancak Halo'nun topluluk yöneticisinden Halo 6 bekleyen oyuncuları sevindirecek bir haber geldi.

 Microsoft'un yeni Halo oyunu pek de beklendiği gibi değil

Halo 6'nın yolda olduğu duyuruldu

Geçtiğimiz günlerde yapılan Halo'nun yeni arcade makinesi oyunu Halo: Fireteam Raven Arcade'ın duyurusunun ardından, Microsoft'tan Halo 6 duyurusu bekleyen oyuncular küçük bir hayal kırklığı yaşamıştı. Ancak Halo topluluk yöneticisi Brian Jarrard, arcade makinesi oyunu Halo: Fireteam Raven Arcade'i de geliştirmiş olan, aynı zamanda yeni Halo oyununu geliştirecek firma 343 Industries'in çalışmalarını olumsuz etkilemediğini belirtti. Yeni Halo oyununun yolda olduğunu belirten Brian Jarrard, yeni "gerçek" Halo oyunu üzerinde çalışıldığını da doğrulamış oldu. Ancak, yeni Halo oyunu ile ilgili bilgi vermekten de kaçındı. Bakalım önümüzdeki günlerde ya da Microsoft'un E3 sunumunda Halo 6 ile ilgili yeni bilgiler edinebilecek miyiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 07:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×