Halo dizisinin fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 31.01.2022 - 13:08
Sadece Xbox markası ile değil oyun sektörüyle de özdeşleşen karakterlerden biri olan Master Chief'in aksiyonun dibine vuracağı Halo dizisinden fragman geldi.

Geçtiğimiz Aralık ayında kısa bir teaser ile karşımıza çıkan Halo dizisinin ilk uzun fragmanı nihayet yayınlandı. Son olarak Halo Infinite ile karşımıza çıkan Master Chief'in aksiyon içerisine dalacağı Halo dizisinin ilk fragmanına baktığımızda seriden aşina olduğumuz bazı karakterlerin yanı sıra olay örgüsünde birçok yeniliğe imza atıldığına dair ipuçları da görüyoruz.

Halo dizisinin fragmanı yayınlandı

2 dakika uzunluğunda olan dizinin fragmanı oyuna bağlı olduğu noktalar dışında Halo evrenine daha geniş bir açıdan bakacakmış gibi duruyor. Cortana'nın ortaya çıktığı dönemi bir kenara bırakırsak dizide Master Chief dışında diğer Spartan karakterlere yer verileceğini de görüyoruz. Daha önce Orange is the New Black, Gökdelen ve American Gods gibi yapımlarda da yer alan Panlo Schreiber'in master Chief karakterine sesiyle hayat vereceği dizide ayrıca Natascha McElhone ve Yerin Ha gibi isimler de başrolde yer alıyor.

Paramount+ servisinde yayınlanacak olan dizinin yayın tarihi ise 24 Mart olarak açıklandı. Halo dizisi için yayınlanan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 06:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2022 01:33
Biraz Mandolorian biraz Mass Effect gibi olmuş. Güzel izlenir gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.01.2022 14:07
Beğendim. Ama Paramount+ ne ya herkes kendi servisini açacaksa batarız.
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2022 22:37
Batmazsın. Çünkü paramount+ türkiyede yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2022 12:23
İzlerik
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2022 06:30
yanıyorrrrr
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo dizisinin fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×