Halo Infinite çıkış tarihi belli oldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 25.08.2021 - 23:16
Microsoft tarafının en iddialı serilerinden bir tanesi olan Halo'nun yeni oyunu Halo Infinite çıkış tarihi 8 Aralık 2021 olarak duyuruldu.

Geçtiğimiz günlerde Halo Infinite tarafından, oyunun çıkışında co-op ve Forge modu olmayacağıyla ilgili üzücü bir haber almıştık. Daha sonrasındaysa bu sabah, oyunun Microsoft Store listelemelerine ulaşılmış ve çıkış tarihi 8 Aralık 2021 olarak sızdırılmıştı. Bu akşam düzenlenmiş olan Gamescom etkinliğinde ise, Halo Infinite çıkış tarihi 8 Aralık 2021 olarak açıklanırken, yeni bir Xbox Elite kontrolcü ve Series X sınırlı sayı sürümüyle karşılaştık. Çevrimiçi tarafı tamamen ücretsiz olacak olan Halo Infinite, Steam'de 299 TL'den ön siparişe açılmış bulunuyor.

Halo Infinite çıkış tarihi belli oldu

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2021 16:50
Merakla beklemekteyiz. Çıksın yıllık izne ayrılacağım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo Infinite çıkış tarihi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×