Halo Infinite çok oyunculu modu, 15 Kasım'da piyasaya sürülebilir

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 13.11.2021 - 23:15
8 Aralık 2021'de çıkması beklenen Halo Infinite çok oyunculu modu, daha erken bir tarihte piyasaya sürülecek gibi gözüküyor.

8 Aralık 2021'de piyasaya sürülmesi beklenilen Halo Infinite'in çok oyunculu modu, 15 Kasım 2021'de oyunculara sürpriz yapabilir. Oyunun hikâye modunun çıkış tarihinde herhangi bir değişiklik olmayacağı belirtilirken, çevrimiçi kısmının 15 Kasım'da piyasaya sürüleceği iddia ediliyor. Halo: Combat Evolved'ın 20. yıldönümü olan 15 Kasım, serinin hayranları için çeşitli sürprizler içerebilir.

Halo Infinite çok oyunculu modu, 15 Kasım'da piyasaya sürülebilir

Tamamen ücretsiz bir şekilde çıkacak olan Halo Infinite çok oyunculu (Hikâyesi ücretli olacak) modu, Google tarayıcısı üzerindeki çıkış tarihiyle de oyuncuların kafasını karıştırdı. Google'a Halo Infinite yazıldığında 'Piyasaya sürülme tarihi: 15 Kasım 2021' olarak gözükürken, oyun dünyasının ünlü isimlerinden olan Tom Warren'dan da destekleyici paylaşımlar geldi.

Halo Infinite çok oyunculu modu, 15 Kasım'da piyasaya sürülebilir

15 Kasım 2021'de düzenlenecek olan Xbox 20. yıl etkinliğinde, yeni bir oyun duyurulmayacağı açıklanmış olsa da; Halo Infinite çok oyunculu modunun erkenden piyasaya sürülmesi gibi sürprizlerle karşılaşabiliriz. Microsoft'un 343 Industries stüdyosu tarafından geliştirilmekte olan Halo Infinite'in, 8 Aralık 2021'de Xbox One, Xbox Series X|S ve Microsoft Windows için piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Şirketin Xbox 20. yıl etkinliğine özel sürprizler hazırlayıp hazırlamadığını ilerleyen günler içerisinde hep birlikte göreceğiz gibi gözüküyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 12:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2021 08:33
Aman abi bugsız, sıkıntısız çıksında ne zaman çıkarsa çıksın süprize falan gerek yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo Infinite çok oyunculu modu, 15 Kasım'da piyasaya sürülebilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×