Halo oyunları Xbox'ın geriye uyumluluk sistemiyle geri geliyor

Halo oyunları Xbox'ın geriye uyumluluk sistemiyle geri geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 9.07.2017 - 00:23
Master Chief'i özlediniz mi?
Xbox 360 döneminde rekor satış rakamlarına ulaşan Halo serisinin eski oyunlarını, Xbox One'ın geriye uyumluluk sistemi sayesinde tekrar oynayabileceğiz. Halo Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST ve Halo 4'ün geri geleceğini doğrulayan Microsoft, önümüzdeki tarihlerde daha fazla eski oyunun tekrar Xbox One platformlarına çıkacağı sözünü verdi. Diğer bir yandan 7 Kasım tarihinde ise Xbox One X'te Halo 5: Guardians'ı gerçek 4K çözünürlüğünde oynamak mümkün olacak. Daha fazla detaylı bilgiye Microsoft ve 343 Industries'in yapacağı açıklama sonrası ulaşacağız.

Halo oyunları Xbox'ın geriye uyumluluk sistemiyle geri geliyor
Halo serisinin altıncı oyunu geliştirilme aşamasındayken, böylesine güzide bir haber Xbox One kullanıcılarını kesinlikle mutlu edecektir. Henüz Halo serisi ile tanışmamışsanız, bu haberle birlikte kollarınızı sıvamaya başlayabilirsiniz. Keza gelecek temalı oyunlardan hoşlanıyorsanız, Master Chief'in macerasına ortak olduğunuz serinin hikayesi kesinlikle nefesinizi kesecektir. Umarız ilerleyen dönemlerde eski Xbox konsollarında kalan cevherleri Xbox One platformlarında tekrar görebiliriz.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 11:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2017 20:54
Kesin özlemişlerdir Xbox one oyuncuları zaten başka özel oyunları yok ki.Dönüp dolaşıp halo 3 halo 4.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2017 19:49
Çok çok önce yapılması gereken bir şeydi. İş yapan tek tük EXC var daha yeni geriye uyumluluk destekliyo.. Sonrada neden Sony deniyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×