Halo: Reach betasından görüntüler

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Halo: Reach betasından görüntüler
Bungie tarafından geliştirilip, Microsoft tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Halo: Reach'in betasından bazı ekran görüntüleri yayımlandı. Sadece X360 için geliştirilen yapımda, 6 kişilik Nobre takımına mensup bir askeri kontrol ederek, Reach gezegenini korumak için mücadele edeceğiz. Halo: Reach, Sonbahar döneminde raflarda olacak.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 05:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo: Reach betasından görüntüler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×