Halo: Reach, Halo 3’ten daha uzun ömürlü olacak

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.08.2010 - 02:14
Uzayda savaşlar bitmez
Bungie tarafından geliştirilip, Microsoft tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Halo: Reach’in, Halo 3’ten daha uzun ömürlü olacağı öne sürüldü. Bunu söyleyen, Bungie yapımcılarından Brian Jarrard. Zira Halo: Reach’in özellikle online olarak getirdiği yeniliklerinin de (hava savaşları gibi) oyuncular tarafından beğenilmesi umuluyor.
Halo 3’ün çıktığı yıldan beri Xbox Live listesinin üst sıralarda yer aldığını göz önüne alırsak, Reach’in işi biraz zor gibi.

Halo: Reach, 14 Eylül’de X360 platformuna özel olarak piyasaya sürülecek.

Halo: Reach, Halo 3’ten daha uzun ömürlü olacak
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo: Reach, Halo 3’ten daha uzun ömürlü olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×