Halo: Reach, ilk 24 saatte 330 bin sattı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 17.09.2010 - 15:04
İngiliz oyuncular Halo'ya koştu
MCV'nin belirttiğine göre Halo: Reach, İngiltere'de satışa sunulduğu ilk 24 saat içinde 330 bin adet satılmış. Microsoft da oyunun global satışlar toplamında 24 saat itibariyle 200 milyon dolarlık kazanç getirdiğini söylemişti.

Bungie tarafından hazırlanan oyun, sadece X360 konsolu için 14 Eylül'de raflarda yerini aldı. Halo: Reach'de, 6 kişiden oluşan Noble takımına mensup bir karakteri yönetiyoruz ve Reach gezegenini korumak için savaşıyoruz.

Halo: Reach, ilk 24 saatte 330 bin sattı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo: Reach, ilk 24 saatte 330 bin sattı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×