Halo: Reach, Internet'e sızdırıldı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.08.2010 - 21:02
Halo: Reach, korsana yenik mi düştü?
Bungie tarafından geliştirilip, Microsoft tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Halo: Reach'in Internet'e sızdırıldığı ileri sürüldü. Belirtilenlere göre Microsoft serverlarında bir açık tespit edilmiş ve oyunun review sürümü dijital olarak indirilebilmiş. Konu hakkında bir Microsoft çalışanı ufak bir açıklama yaptı ve söylenenler hakkında  araştırma başlatıldığını söyledi.

Baktığımızda, Halo serisindeki diğer tüm oyunların resmi çıkış tarihlerinden aylar önce korsan olarak Internet'e sızdırıldığını biliyoruz. Hatta Halo 3'ü bir oyuncu yasa dışı olarak edinmiş, ilk kez oynayan kişi olmuş ve Microsoft serverlarına bağlanmış, sonuç olarak da durumun fark edilmesi sonucu banlanmıştı.

Halo: Reach, resmi olarak 14 Eylül'de X360'a çıkacak.

Halo: Reach, Internet'e sızdırıldı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 22:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo: Reach, Internet'e sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×