Halo: Reach - Noble Map Pack Anchor 9 Çıktı!

Yiğit Çilek
Yiğit Çilek 26.11.2010 - 11:22
Savaş sürüyor
Xbox LIVE üzerinden ve parakende satış yerlerinde de ulaşabileceğiniz dünya çapında kabul görmüş bir oyun ile karşı karşıyasınız. Bungie tarafından geliştirilen son Halo oyunu olan Reach, satışa sunulmasının ardından büyük başarı elde etmişti. Şimdi de sıradak oyun için hazırlanan eklenti paketleri var. Halo Reach'in yeni harita paketi Noble Pack Anchor 9, 800 MS puanı karşılığında Xbox Live'da satışa sunuldu. Online arenada savaş keyfini yaşamak isteyenlere duyurulur.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo: Reach - Noble Map Pack Anchor 9 Çıktı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×