Halo: Reach'den bir günde 200 milyon dolar gelir

Mahmut Saral
Mahmut Saral 17.09.2010 - 10:47
Halo yine zengin etti
Bungie tarafından geliştirilip, Microsoft tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Halo: Reach, 14 Eylül itibariyle X360 platformu için raflarda yerini aldı. Reach gezegenindeki direniş mücadelesini konu alan yapımda, 6 kişilik Noble takımına mensup bir askeri kontrol ediyoruz.

TGS'de Microsoft'tan yapılan açıklamaya göre Halo: Reach, 1 günlük hasılat olarak firmaya tam 200 milyon dolar kazandırmış. Ne diyelim, oyunun zaten milyonlarca bekleyeni vardı, ancak şimdi de gözler Call of Duty: Black Ops'a çevrilmiş durumda. Bakalım, o ilk gününde neler yapacak?

Halo: Reach'den bir günde 200 milyon dolar gelir
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo: Reach'den bir günde 200 milyon dolar gelir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×