Halo: Reach'in ilk harita paketi geliyor

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 15.10.2010 - 11:28
Xbox 360'ın en iyi oyunu yeni haritalarına kavuşuyor.

Microsoft, Bungee'nin geliştirdiği Halo: Reach için ilk harita paketi olan Noble Map Pack'in ayrıntılarını açıkladı.

30 Kasım'da Xbox Live Marketplace üzerinden kullanıcılara 800 Microsoft puanı karşılığında sunulacak olan paket, içerisinde Anchor 9, Tempest ve Breakpoint isimli üç harita barındırıyor.

Anchor 9, UNSC gemileri için bir tamir üssü. Bu harita 2-8 kişi için Free for All, Team Slayer ve Team Objective modlarını destekliyor.

Tempest ise terkedilmiş bir merkez. Harita 8-16 kişi için Big Team Battle, Free for All, Team Slayer, Team Objective ve daha bir çok modu destekliyor.

Son olarak, Breakpoint haritası ise altında "kurtuluşun anahtarı" olarak adlandırılan bir yapı içeren, 8-16 kişi için Big Team Battle ve Invasion modlarını destekleyen bir harita.

Ayrıca yeni harita paketi, toplamda 250 Gamerscore puanı değerinde yeni Achievement'lar içeriyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo: Reach'in ilk harita paketi geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×