Halo Wars'te geriye dönüş

Burçin Aygün
Burçin Aygün 9.12.2010 - 09:56
Oyuncular istedi, yapımcılar evet dedi
Bir süre önce yapımcıların offline haline getirdiği istatistik takibi özelliği tekrar geri dönüyor. 343 Industries'den gelen açıklamaya göre, her nasıl FPS oyuncularını dinliyorsak, Halo Wars kitlesini de dinlemek zorundayız. Bir süre önce kaldırılan bu özellik oyunun fanatiklerinin yoğun işteği üzerine geri döndü. Bu şekilde oyuncular kendi istatistiklerinin yanı sıra oyunun geldiği istatistik durumu da bire bir inceleyebilecekler.


Halo Wars'te geriye dönüş
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo Wars'te geriye dönüş

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×