1/2

Halo yapımcısının yeni oyunundan görüntüler sızdı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.11.2010 - 10:29
Yeni bir bilim kurgu FPS geliyor
Ünlü Halo serisinin geliştiricisi Bungie'nin muhtemel yeni oyununun ilk ekran görüntüleri Internet'e sızdı. Ekran görüntülerine baktığımızda, günümüze yakın bir dönemde geçen bir savaş oyunu hazırlandığını söyleyebiliriz. Karakterlerin elinde keskin nişancı tüfeği, M16 gibi silahlar var. Helikopteri de gözden kaçırmamak gerekiyor. İşte o ilk görüntüler.

Halo yapımcısının yeni oyunundan görüntüler sızdı
Halo yapımcısının yeni oyunundan görüntüler sızdı

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×