Halo yeniden mi yapılıyor?

Burçin Aygün
Burçin Aygün 30.11.2010 - 15:14
Halo: Combat Evolved yeni yüzü ile geliyor mu?

Game Masters dergisinde çıkan bir habere göre, 343 Industries adlı Halo stüdyosu ünlü serinin ilk oyununu tekrar elden geçirerek yayınlayacak. Halo Reach motoru üzerinden yeniden yapılmakta olduğu söylenen oyunun, asıl oyunun 10. yıl dönümü sayılan Kasım 2011'de piyasaya çıkacağı da gelen başka bilgiler arasında.

İngiltere XBox müdürü Stephen McGill'in ağzından çıkanlar ise ilginç, "Düşünüyorum da bu gerçekten güzel bir fikir olurdu. Sanıyorum ki oyuncular eski oyunları ziyaret etmekten zevk alacaklardır, aynı şekilde yapımcılar da." Kim bilir, belki de bu fikir çoktan hayata geçmiş, çıkacağı günü bekliyordur.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo yeniden mi yapılıyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×