Halo'yu beklerken

Fatih Canıtez
Fatih Canıtez 3.06.2010 - 12:31
Halo'yu beklerken

Halo'yu beklerken

Çıkış tarihi hakkında bir çok dedikodunun dolaştığı XBOX'un "bomba" oyunu Halo 3 hakkındaki gelişmeleri aktarmaya devam edelim.

Merlin'in sıkı takipçileri hatırlayacaklardır, Halo 3'ün ilk olarak çıkış tarihi 27 Nisan olarak belirlenmiş, hatta oyunun posterleri bu tarihle basılmıştı. Ancak geçtiğimiz haftalarda yapılan bir açıklama ile oyunumuzun çıkış tarihi 2007 sonbaharına ertelendi ve yetkililerin tam bir tarih belirtmemesi ise bekleyenlerini üzdü. Son haberler ise Halo 3'ün piyasaya sürülüş tarihinin kesinleştiği! yönünde...

İngiltere XBOX hayranları sitesi "Britxbox'un" içeriden kaynaklara dayandırarak yayınladığı haberde, Halo 3'ün raflarda görüneceği tarih 16 Kasım. Her ne kadar resmi kaynaklardan yeni çıkış tarihi ile ilgili bir açıklama gelmese de, yetkililerin suskun kalması 16 Kasım tarihin doğru olduğuna dair inancı arttırıyor.

Ne diyelim: "Halo'yu beklerken, Gears of War'a devam"

Haberin kaynağına ulaşmak için tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 19:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo'yu beklerken

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×