Haluk Bilginer'in oynadığı korku filmi için afiş yayınlandı

Haluk Bilginer'in oynadığı korku filmi için afiş yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 21.04.2018 - 00:29
Usta aktör tekrar Hollywood yolcusu.

İlk olarak John Carpenter sayesinde hayata geçirilen Halloween filminin yeniden yapımı duyurulduğunda, filmin hayranları oldukça sevinmişti. Sonrasında Haluk Bilginer'in de yer alacağını öğrenince, filmin Türk hayranları daha fazla sevindi. Filmin 40. yılına özel çekilen filme özel bir afiş yayınlandı. Korku filmlerinin en ünlü seri katillerinden bir tanesi olan Michael Myers, afişte yer edinmiş. 1978'te canlandırdığı karaktere 70 yaşında tekrar hayat veren Nick Castle, filmden oldukça umutlu durumda. Seri içerisinde dört kere Laurie Strode karakterini oynayan Jamie Lee Curtis ise yeni film ile birlikte tekrar hayranlarının karşısına çıkacak.

Haluk Bilgiler'in oynadığı Halloween filminden afiş geldi

Ülkemizden katılan Haluk Bilgiler ise filmde Sartain karakterini canlandıracak. Usta oyuncu daha öncesinde The International, Forget About Nick, Trendy, The Ottoman Lieutenant, Rosewater gibi büyük filmlerde de rol aldı. Sinemaya kattığı dokuz filmi sayesinde gişe rekorları kıran serinin yeni filmi heyecanla bekleniyor. Özellikle Haluk Bilginer'in performansının nasıl olacağını merak ediyoruz. Muhtemelen usta oyuncu yine başarılı bir şekilde rolünün altından kalkacaktır.

Haluk Bilginer'in oynadığı korku filmi için afiş yayınlandı

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 06:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×