Han Solo filminin konusu belli oldu!

Han Solo filminin konusu belli oldu!

Furkan Güler
Furkan Güler 17.01.2018 - 14:52
Filmde maceradan maceraya atılacağız.

Han Solo filmi ile birlikte Star Wars evreninin eğlenceli ve serseri karakterini beyaz perdeye taşıyacak olan Walt Disney, filmin konusunun ne olacağını açıkladı. Açıklamalara bakılırsa Solo: A Star Wars Story filminde Han Solo'yu, Millennium Falcon ile birlikte çok uzak galaksileri ziyaret ederken göreceğiz. Kaçakçıların ve yeraltı dünyasının tehlikeli suçlularından kaçmaya çalışacağı söylenen Han Solo'nun en iyi arkadaşı ve yardımcı pilotu olan Chewbacca ile tanışması da filmde gösterilecek. Filmin baş kötüsünün ise kumarbazlığı ile ün salmış Lando Calrissian olacağı söyleniyor.

Han Solo filminin hikayesi ortaya çıktı

Yapım aşamasında oyuncu seçiminde kötü kararlar veren Disney'in, Solo: A Star Wars Story filmi ile nasıl bir başarı elde edeceğini merak ediyoruz. Çünkü söylentilere göre Han Solo karakterini oynayan Alden Ehrenreich, rol yapmakta oldukça zorlanıyor. Diğer bir yandan senaryonun kötüden öte berbat olduğu da söylentiler arasında bulunuyor.

Sona geldiğimizde Solo: A Star Wars Story filminin, The Last Jedi kadar gişede başarılı olamayacağı aşikar durumda. Fakat Star Wars hayranları yine de filmi çıktığı ilk hafta izleyecektir.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 20:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2018 10:54
bir daha star wars filmi izlersem sevsinler beni, eskiden miş o starwars filmleri.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2018 01:39
İzleyecek olanlara saygı duymakla birlikte şahsen sinemada para verip asla izleyeceğim bir film olmayacak açık konuşmak gerekirse tv'de bile ilgi duyup izleyeceğimden şüpheliyim. Sürekli aynı kısır hikaye ve karakterleri sağmaktan bir yerde kendilerininde sıkılacaklarını umuyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2018 00:20
ziyaret ettiği galaksi değil yıldız sistemidir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2018 19:25
Mecbur izleyeceğim Star Wars sonuçta.Ama Han Solo karakteri filmlik bir karakter değil.Onun yerine Vader filmi çekseler efsane olurdu gişe rekoru da kırardı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 17.01.2018 15:10
İzleyeceğiz elbet ama benimde beklentim düşük.
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2018 18:14
The Last Jedi'yı beğenen bunu da beğenir. O yüzden merak etme.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×