Hancock ve Constantine yapımcısı yeniden sizlerle

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 8.11.2013 - 17:18
İşte karşınızda Winter's Tale
Mark Helprin'in romanından sinemalara uyarlanan, ayrıca Hancock ve Constantine gibi filmlerin yapımcılığını üstlenmiş olan Akiva Goldman, bu sefer Winter's Tale için çalışmalara başladı. 14 Ocak'ta Amerika'da gösterime girmesi beklenen filmin başrollerinde Colin Farrell, Jessica Brown Findlay, Russell Crowe, Jennifer Connelly ve Will Smith gibi isimler yer alıyor.

Filmin konusu; Colin Farrell'ın canlandırdığı Peter Lake karakteri, bir hırsız. Soymak için evine girdiği Beverly Penn karakterine aşık olur fakat bilmediği şey, amansız bir hastalığa yakalanmış olması. Penn bir gün Lake'in kollarında yaşamını yitirir. Ancak hayatın bir mücizesi gerçekleşir ve yeniden doğuşla yeni mucizeler onları bekler.

Hancock ve Constantine yapımcısı yeniden sizlerle


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 23:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hancock ve Constantine yapımcısı yeniden sizlerle

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×