Hand of Fate için sağlam bir sütun

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 10.12.2013 - 10:30
All-Star ekibi gibi maaşallah
Şu sıralar Kickstarter'da para toplayan Hand of Fate için kadroya sağlam bir isim daha eklendi. Payday 2 ve Battlefield 3'teki çalışmaları ile dikkat çeken David Goldfarb oyunun konuk tasarımcısı olarak görev yapıyor.

Avustralyalı kart tabanlı oyun şu anda Kickstarter'da %80 başarı yakalamış durumda. Öte yandan David Goldfarb'ın yanında birkaç büyük isim de ekibe dahil olmuş durumda.

Bunlardan bir tanesi Homeworld ve Homeworld Shipbreakers'ta yer almış olan Rob Cunningham, diğeri ise Eidos patronu, Games Workshop kurucularından ve Fighting Fantasy yazarı Ian Livingstone.

Şu and anda 3 günü kalan oyun 50,000 dolarlık hedefine 8000 dolar kadar yakın. RPG oyunu önümüzdeki hafta alfa aşamasına 2014'te ise beta aşamasına geçecek. PC ve Mac için hazırlanıyor.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2021 18:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hand of Fate için sağlam bir sütun

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×