Harmonix satılıyor mu?

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 13.11.2010 - 11:16
Rock Band 4 olmayacak mı?

Harmonix bu yıl hiç iyi günler geçirmiyor. Viacom'un sahibi olduğu Harmonix'in son Rock Band oyunu firmanın beklentilerinin altında kalmış.

Harmonix satılıyor mu?

Bu yıl üçüncü çeyrek gelirlerinde %59 bir düşüş yaşayan Viacom, Harmonix'i satmayı planlıyor. Bunun sebebi Hormonix'in zayıf performansı. Coven & Company analisti Doug Creutz, satış işlemi için konuşmanın henüz erken olduğunu belirtirken eğer Harmonix satılırsa potansiyel alıcısının Activision Blizzard olacağını ön görüyor. Eğer bu olaylar gerçekleşirse Activision Blizzard piyasadaki en büyük müzik oyunu yayıncısı olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Harmonix satılıyor mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×