Harrison Ford yeni Star Wars'ta olacak mı?

Harrison Ford yeni Star Wars'ta olacak mı?

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 6.11.2012 - 16:19
Yaş 70, Han Solo'nun yarısı...
Harrison Ford yeni Star Wars'ta olacak mı?
Hatırlarsınız ki bir kaç gün önce Star Wars Episode 7'nin geleceği resmi olarak duyuruldu. Tabi bu haberden sonra ilk merak ettiklerimizin başını filmin konusu oldu. Ama onun kadar büyük bir merak konusu da vardı: Luke, Leia, Han, Chewie gibi önemli karakterler filme dönecekler mi?

Luke Skywalker'ı canlandıran Mark Hamill, Disney'in Lucas'ı satın almasından bir kaç hafta önce George Lucas'ın tüm Star Wars oyuncularıyla teker teker akşam yemeğine çıktığını açıklamıştı.

Han Solo'yu canlandıran usta oyuncu Harrison Ford -kendisi 70 yaşına geldi artık- yeni bir Star Wars filminde yer alma fikrine sıcak baktığını, hatta Han Solo'yu tekrar canlandırmaktan çok zevk alacağını belirtti. Tabi bu "güvenilir bir kaynaktan gelen bir dedikodu" ancak, Harrison Ford da olsa Star Wars'ta yer almayı ister herkes, o yüzden bize pek de yalan haber gibi gelmiyor.

Bakalım Luke Skywalker, Han Solo, Leia Organa gibi başlıca karakterlerimiz Episode 7'de yer alacak mı?
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 20:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×