Harry Potter ve Ölüm Yadigârları, gişeyi salladı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 30.11.2010 - 10:12
Serinin yeni filmine ilgi büyük
J.K. Rowling'in ödüllü kitap serisini temel alarak hazırlanan Harry Potter, sinema tarihinin en başarılı film serilerinden bir tanesi. Serinin en yeni filmi olan Ölüm Yadigârları ise, geçtiğimiz günlerde vizyona girdi. Önceki tüm filmlerde olduğu gibi bu yeni uyarlamada da Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson'ın başrollerini paylaştığı Deathly Hallows Part 1, gösterimde olduğu ilk 10 gün toplamında 609 milyon dolarlık gelir elde etti.

Harry Potter ve Ölüm Yadigârları, gişeyi salladı
Bilindiği gibi film yapımcıları, son kitabı iki bölüm olarak sinemaya aktaracaklarını bildirmişti. Dolayısıyla ikinci bölüm de 15 Temmuz 2011'de 3D olarak vizyona girecek. Filmin oyun uyarlaması ise, ne yazık ki pek iyi değil. Oyunun PS3 versiyonunun inceleme puan ortalaması % 39.29, X360 versiyonunun ortalaması da % 44.17.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 11:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Harry Potter ve Ölüm Yadigârları, gişeyi salladı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×