Harry Potter: Wizards Unite, bölgesel olarak beta sürecine giriyor

Furkan Güler
Furkan Güler 5.05.2019 - 12:36
Harry Potter hayranları heyecanlı.

Geride bıraktığımız aylarda gösterilen yeni Harry Potter oyunu, Harry Potter hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Harry Potter Wizards Unite adını alan yapım, artırılmış gerçeklik teknolojisi üzerinde kurulu bir mobil oyun olarak piyasaya çıkacak. Son çıkan Harry Potter oyunlarından oldukça farklı olarak Pokemon Go tarzı bir mekaniği benimseyen yapım, Harry Potter dünyasından ünlü karakterleri de beraberinde getiriyor. Şimdi ise oyunun bölgesel olarak beta sürecine gireceği açıklandı. İlk olarak Avusturalya ve Yeni Zelanda'da beta sürecine girecek olan yapımın daha sonrasında Amerika ve Avrupa bölgelerinde beta sürecine gireceği belirtiliyor.

Harry Potter: Wizards Unite, bölgesel olarak beta sürecine giriyor

Eğer oyunun beta sürecine katılmak istiyorsanız, Harry Potter Wizards Unite'ın sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Oyunun beta sürecinin yaz aylarında başlayacağı tahmin ediliyor. Bakalım Harry Potter Wizards Unite, Harry Potter evrenini takip edenler arasında beklenen etkiyi oluşturabilecek mi? Merak ediyoruz. Harry Potter kitaplarında geçen karakterleri, mekanları ve hikayeleri anlatacak olan oyun, yine Pokemon Go oyunu gibi bir etki oluşturabilir.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 08:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2019 17:33
pokemon go nun hala türkiyeye çıkmadığının altını çizelim..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Harry Potter: Wizards Unite, bölgesel olarak beta sürecine giriyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×