Hayatta kalma oyunu Green Hell Amazon Ormanlarını keşfe çağırıyor

Hayatta kalma oyunu Green Hell Amazon Ormanlarını keşfe çağırıyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 18.05.2018 - 14:32
Yeni bir hayatta kalma oyunu daha.

Daha önce Dying Light ve Dead Island projelerinde çalışmış olan geliştiricilerin kurduğu, Creepy Jar oyun stüdyosu, yeni bir oyun üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Hayatta kalma türündeki Green Hell oyuncuları, Amazon ormanlarında, yırtıcı hayvanlarla ve vahşi doğayla mücadeleye çağırıyor.

Yeni hayatta kalma oyunu Green Hell duyuruldu

Amazonun yağmur ormanlarında geçecek olan Green Hell; oyuncuların açık dünyada keşif yapma, vahşi hayvanlarla, hastalıklarla mücadele içine girmelerini sağlama iddiasıyla geliyor. Oyunda açlık, suzuluk ve akıl sağlığı gibi faktörlerin de oynanışa büyük etki edeceği belirtilmiş. Green Hell'in önümüzdeki yaz döneminde erken erişime girmesi planlanıyor. Green Hell için yayınlanan duyuru fragmanına ve 20 dakikalık oynanış görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bir dönemin oldukça popüler oyun türü olan hayatta kalma oyunları, son dönemde popülerliğini oldukça yitirdi. Oyuncuların artık doyma noktasına geldiğinden midir, büyük vaatlerle ardı ardına çıkan kalitesiz oyunların hiçbir zaman beklentiyi karşılayamamasından mıdır, yoksa erken erişime giren pek çok hayatta kalma oyunu geliştiren firmanın, oyunculardan parayı toplayıp ortadan kaybolmasından mıdır bilinmez. Son dönemde Hayatta kalma oyunlarına olan ilgi oldukça azaldı.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 10:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.02.2019 12:14
abi 32 bit ram 4 gb kaldrırmı
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 18.05.2018 16:03
1.09'a kadar izledim sonra kapattım.İzlemeden önce gerçekçi ise hemen alırım diyordum :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×