Hayatta kalma oyunu Green Hell'den erteleme haberi geldi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 15.03.2019 - 14:45
Yapımcı firma oyun motorunu değiştirdi

Green Hell 2019 yazına ertelendi. Daha önce Dying Light ve Dead Island projelerinde çalışmış geliştiricilerin kurduğu, Creepy Jar Studio tarafından geliştirilen hikaye odaklı hayatta kalma oyunu Green Hell'den erteleme haberi geldi.  29 Ağustos 2018'de Steam'de erken erişime giren oyun grafikleri ve gerçekçi oynanış mekanikleri ile dikkat çekiyordu. Yapımcı firma yeni bir grafik motoruna geçtiklerini ve hikaye modunu daha fazla cilalamak istedikleri için oyunu ertelediklerini duyurdu. 

Hayatta kalma oyunu Green Hell'in çıkış tarihi 2019 yazına ertelendi

Yapımcı firma Steam üzerinden yayınladıkları blogda erteleme haberi ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı; 

"Desteğiniz için hepinize teşekkür ederek başlamak istiyoruz, Green Hell siz olmadan çok anlamsız olurdu. Şeffaflık adına, Green Hell'in tamamını yayınlamak için fazladan zamana ihtiyacımız olduğunu bilmenizi isteriz. Daha iyi grafikler ve daha iyi bir deneyim sunmak için Unity 2017'den Unity 2018'e geçmeye karar verdik. Bu aynı zamanda hikaye modunun potansiyelini tam olarak anlamamıza, büyük bir harita genişletmesi eklemenize, yeni düşmanlar eklememize, geri bildirimlerinizi uygulamamıza ve daha pek çok şeye yardımcı olacak. Yeni çıkış tarihimiz 2019 Yaz."

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 11:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2019 11:40
bu bildiğin far cry 2
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2019 07:23
Parayi topladik gidjyoruz. Ya bi erken erisim olayi bence kalksin. Çok suistimal var. Bu adamlar öyle demiyorum ama çok kötüye kullanan var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hayatta kalma oyunu Green Hell'den erteleme haberi geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×