Hayran yapımı Dragon Ball Z oyunundan yeni karakter

Hayran yapımı Dragon Ball Z oyunundan yeni karakter

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 10.08.2017 - 11:41
En güncel versiyonunda Super Buu'yu görmek mümkün, Cell ise yapım aşamasında.
Bağımsız bir yapımcı olan Z2, hayran yapımı olan Dragon Ball Z oyunu "Hyper Dragon Ball Z"yi güncelledi. Güncellemede yeni kombo ve hareketler bulunurken, yeni bir karakter ise oyuna eklendi. Dragon Ball Z evreninin en can sıkıcı ve rahatsız edici karakterlerinden biri Super Buu, en son güncellemede oyunculara sunuldu.


Hareketlerinden de anlaşıldığı gibi stratejik olarak kullanıldığında Buu, kombolarıyla bir hayli güçlü, zaten yapımcı animedeki karakteristikleri benzetmeyi kolayca başarmış. Z2, aynı zamanda güncelleme dosyalarının içinde Buu'nun yapabileceği komboların listesini de güncelleme ile gelen dosyaların içinde bulunuyor. Karakterin eklenmesiyle yapımcılar, tabii ki burada durmayacak. Resmi olarak yüklenen videoda da görüldüğü gibi, bir sonraki güncelleme ile oyuna Cell'i eklemeyi planlıyorlar.

Hyper Dragon Ball Z, hoşunuza gittiyse ve merak ettiyseniz, oyunun sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Oyun tamamen ücretsiz olmakla beraber her ayda bir güncelleme ile yenileniyor. Her ne kadar harika görünse de, Bandai Namco, her an dava açmaya hazırlanıyor olabilir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 04:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×