Haze 720P çözünürlükte çalışmayacak mı?

Yalçın Yaman
Yalçın Yaman 3.06.2010 - 12:31
Haze 720P çözünürlükte çalışmayacak mı?

Haze 720P çözünürlükte çalışmayacak mı?

Sadece PlayStation 3 sistemine özel geliştirilen "Haze" oyunu hakkında gelen haberler PS3 kullanıcılarını düşündürecek türde. Oyun yapımcılarından kadro lideri "Derek Littlewood", oyunun 720P çözünürlükte render yapmayacağını bu çözünürlüğün 1024x576 olacağını ama hedeflerinin bunu upscale yöntemi ile 720P standartına getirmek olduğunu ve oyun motorunda bazı irili ufaklı sorunlar yaşadıklarını açıkca dile getirdi.

Ek Olarak: Bizim görüşümüz ise "HAZE" oyununun ilk açıklandığı günden bu yana pek de yol alamadığı paydasında bulunuyor. Demosunu uzun bir süre oynamış insanlar olarak tatminkar bir görüntü kalitesi olmadığı halde 720P gibi yeni nesil konsollar için standart bir çözünürlükte bile çalışamaması, tamamı ile yapımcı firmadan kaynaklı bir sorun gibi görünüyor.

KAYNAK
Haze 720P çözünürlükte çalışmayacak mı?
videogamer.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 08:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Haze 720P çözünürlükte çalışmayacak mı?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×