Hearthstone 6. yaşını sürpriz hediyelerle kutluyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.03.2020 - 15:23
Blizzard, dünyaca ünlü kart oyunu Hearthstone, 6. yaşını ücretsiz kart paketleri, Ejderha yılı kart sırtı, yeni efsanevi görevler ve kapışmalarla kutluyor.

Bundan tam 6 yıl önce çıkan Hearthstone, büyük bir başarı elde etti ve firmanın en çok oynanan yapımlarından biri olmayı başardı. İşte Blizzard, 6. yılını kutlayan Hearthstone için sürpriz hediye ve aktiviteler yapılacağını duyurdu. Firmadan yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

Hearthstone 6. yaşını sürpriz hediyelerle kutluyor

Blizzard Entertainment'ın dünyaca ünlü kart oyunu Hearthstone, 6. yaşını ücretsiz kart paketleri, Ejderha yılı kart sırtı, yeni efsanevi görevler ve kapışmalarla kutluyor. Rekabet Ruhu (Spirit of Competition) adı verilen ve 17 Mart'a kadar sürecek bu etkinlikte Hearthstone sevenler oyuna sadece giriş yaparak 2 adet Rise of Shadows kart paketi, 2 adet Saviors of Uldum kart paketi, 2 adet Descent of Dragons kart paketi ve çok özel Ejderha yılı kart sırtına ücretsiz sahip olabilecek!

Hearthstone 6. yaşını sürpriz hediyelerle kutluyor

Ayrıca sadece bugüne özel günlük görevleri yaparken toplam 30 turn oynamanız size bir adet Rise of Shadows bir adet de Saviors of Uldum kart paketi kazandıracak.

Dahası var! Oldukça sevilen Yangın Yeri! Kapışması (Burndown! Brawl) ve Kahramanlar Salonu Kapışması'nın (Hall of Champions Brawl) güncellenmiş bir hali de an itibarıyla oyunda.

Yangın Yeri Kapışması'nda yenilen taraf rakibinin destesini alıp onunla devam ediyor. Kapışmalar boyunca elinizdeki desteyi sadece kazandığınız sürece koruyabiliyorsunuz. Kahramanlar Salonu Kapışması'nda ise geçmiş Dünya Şampiyonalarını kazanan oyuncuların desteleriyle oynama şansı elde edeceksiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 23:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hearthstone 6. yaşını sürpriz hediyelerle kutluyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×