Hearthstone Darkmoon Yarışları başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.01.2021 - 13:57
Blizzard'ın en çok oynanan yapımlarından biri olan Hearthstone, yepyeni Darkmoon Yarışları mini setinde 35 özel kartı oyunculara sunuyor.

Blizzard yaptığı açıklama ile Hearthstone için 35 özel kartın yer aldığı Darkmoon Yarışları mini setini duyurdu. Firmanın konu ile ilgili yaptığı açıklama ve detaylar şu şekilde;

Heathstone Darkmoon yarışları 35 kart ile geliyor

Kemerlerinizi bağlayın ve elinizi kolunuzu (ya da dokungaçlarınızı) aracınızın içinde tutmayı unutmayın. Azeroth’un en hızlı ve tehlikeli yarışması Darkmoon Yarışları başladı!

Anka Yılını, Ashes of Outland, Scholomance Akademisi ve Darkmoon Panayırı Dehşeti genişleme paketlerinden anımsayacağınız kart mekanikleriyle kutlamaya ne dersiniz? O halde tetikte bekleyen tehlikeler, büyü ustası yarışçılar, çift sınıflı kartlar, sürünerek gelen yozlaşma ve çok daha fazlasına hazır olun!

Mini set 35 adet yepyeni kart içeriyor:

- 4 Efsanevi
- 1 Epik;
- 14 Nadir
- 16 Standart

Darkmoon Yarışları Mini Seti’nin tüm kartlarını Darkmoon Panayırı Dehşeti kart paketlerinden edinebileceğiniz gibi sadece Darkmoon Yarışları Mini Setinin tüm kartlarını içeren Mini Set Paketini de 11 Mayıs’a kadar satın alabilirsiniz. 66 karttan oluşan bu çok özel pakette her bir Standart, Nadir ve Epik kartın ikişer kopyası, her Efsanevi kartınsa 1 kopyası bulunuyor.

Hearthstone Darkmoon Yarışları başlıyor

SAVAŞ MEYDANLARI & DÜELLOLAR GÜNCELLEMESİ (21 Ocak)

Savaş Meydanları
- Yeni Kahramanlar: Tickatus, Greybough
- Yeni Minyonlar: Soul Devourer, Ring Matron
-Yeni Kahramanlar için Savaş Meydanları Ek Özellikleri de İçeren Erken Erişim: 21 Ocak – 4 Şubat

Duels
- Darkmoon Yarışları Mini Seti Aktif Düellolar Setine Ekleniyor
- Yeni Kahraman Yetenekleri ve Ganimetleri
- Üç Kahraman (eskiden 2’ydi) Kahraman Yeteneği arasından seçim yapın ;
- 6 Ganimet (eskiden 3’tü) Ganimet arasından seçim yapın

YENİ KAHRAMANLAR KİTABI: ANDUIN – TEK KİŞİLİK MACERA (2 Şubat)

Babasının izinde ilerleyeceği düşünülen Prens Anduin, bunun yerine Işık yolunda tamamen kendine has bir kader yolu çizmeyi seçti ve hem kutsal büyü alanında hem de bir kılıç ustası olarak kendini yetiştirerek Azeroth’un soylu üyeleri arasında kendine benzersiz bir yer edindi. Böylece Anduin, ırak Pandaria’nın efsanevi diyarlarından, Lordaeron’un elemli harabelerine uzanan sayısız maceraya atıldı.

Kahramanlar Kitabı: Anduin, Hearthstone’un Kahramanlar Kitabı serisinin Beşinci Bölümünü oluşturuyor ve tüm oyuncular için tamamen ücretsiz. Macerayı başarıyla tamamlamak sadece Rahip sınıfına ait kartlar içeren 1 adet Rahip Paketi kazanmanızı sağlayacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 04:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hearthstone Darkmoon Yarışları başlıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×