Hearthstone İblis Avcısı giriş bölümü çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.04.2020 - 17:36
Warcraft evreninin sınıflarından biri olan İblis Avcısı sınıfı, bugün tüm Hearthstone platformlarına İblis Avcısı giriş bölümü ile birlikte adım atıyor.

Hearthstone: Heroes of Warcraft için geçtiğimiz günlerde duyurulan yeni güncellemenin ilk adımları atılmaya başlandı. Oyuna gelen güncelleme ile birlikte yeni ücretsiz kartlar ve yeni karakter sınıfı da oyunculara verilecek. Konu ile ilgili yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

Hearthstone İblis Avcısı giriş bölümü çıktı

Warcraft evreninin sembolleşmiş İblis Avcısı sınıfı, bugün tüm Hearthstone platformlarına İblis Avcısı giriş bölümüyle birlikte adım attı!

Tüm oyuncuların ücretsiz olarak erişebileceği ve dört tek oyunculu görevden oluşan giriş hikâyesi, Illidan Stormrage'in bir İblis Avcısı haline gelişini anlatıyor. Giriş bölümüyle birlikte Illidan'ın geçmiş hikâyesini onun gözlerinden öğrenecek ve İblis Avcısı oynanışına göz atma şansı bulacaksınız!

Görevleri tamamlayan oyuncular, Hearthstone'da İblis Avcısı oynamak için ihtiyaç duyacakları her şeyi elde edecek:

İblis Avcısı sınıfı
Illidan kahramanı
30 ücretsiz kart
10 İblis Avcısı temel kartı
İblis Avcısı başlangıç destesi (oyuncunun boş bir deste yuvası olması gerekir!)

İblis Avcısı, giriş hikâyesini tamamlayan oyuncular için 7 Nisan tarihinde açılacak. Ayrıca Hearthstone'un en yeni genişleme paketi olan Outland'in Külleri de aynı gün oyuna gelecek! İblis Avcısı ve giriş hikâyesi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 12.04.2021 19:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hearthstone İblis Avcısı giriş bölümü çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×