Hearthstone: Kobolds & Catacombs'un çıkış tarihi belli oldu

Hearthstone: Kobolds & Catacombs'un çıkış tarihi belli oldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 29.11.2017 - 11:40
Hearthstone'un yeni ek paketinin çıkış tarihi belli oldu

Hearthstone: Heroes of Warcraft'ın Blizzcon 2017 bünyesinde duyurduğu yeni ek paketi Kobolds & Catacombs'un çıkış tarihi açıklandı. Bu yılın üçüncü ek paketi olacak olan Kobolds & Catacombs'un çıkış tarihi 7 Aralık olarak belirtildi. Son olarak Ağustos ayında Knights of the Frozen Throne ile karşımıza çıkan Hearthstone, oyuna yeni eklediği mekanikler ile oyuncularının beğenisini kazanmıştı. Yeni ek paket ile de kendini daha da geliştirecek olan oyun, hayranları tarafından çoktan heyecan ile karşılandı.

Kobolds & Catacombs ne zaman çıkacak?

Oyuna eklenecek olan ek paket dışında bir de Dungeon Run isimli tek oyunculu oyun modu var Bu modda oyuncular hazırladıkları kart desteleri ile karşılarına çıkacak olan düşmanlar ile savaşacak. Eğer kaybederlerse baştan başlamanız gerekecek. Ancak, kazanırsanız, sizi güzel hediyeler bekliyor olacak. Oyun içerisine 135 yeni kart ekleyecek olan Kobolds & Catacombs, iki adet ücretsiz efsanevi kartı da oyunculara hediye edecek. Oyunun ön siparişi 50 dolar karşılığında 50 kart paketi ve "For the Hoard" isimli Kobold temalı kart teması hediye etmekte.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 13:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×